دختر آبان

خاطرات زندگی

تولد وبلاگی

دوستای عزیزم سلام . مطالب این پست کاملا سفارشی می باشد و به سفارش آقای شوهر تهیه و تنظیم شده است . راستش امشب که این مطالبو مینویسم مصادف شده با شب تولد برادر آقای شوهر . یعنی فردا ۱۰ تیر تولد ۳۲ سالگی امیر کامیار عزیزه . ولی مدت ۶ ساله که ایران نیست و دل همه براش تنگ شده و در یک اقدام بیسابقه آقای شوهر از من خواهش کرد که در وبلاگم یک پست اختصاصی به مناسبت تولد امیر کامیار عزیز بنویسم و تولدشو دور هم با دوستای گلم جشن بگیریم . این یک تولد وبلاگی برای سورپرایز کردن امیر کامیار جان از طرف من و آقای شوهر می باشد .دستور و امر آقای شوهر میباشد و من هم با کمال میل چشم گفته و از طرفی خوشحال شدم که این جشن تولد در وبلاگ من برگزار بشه . برای اطلاع دوستان عزیز عرض کنم که امیر کامیار از سال ۸۱ در کشور سوئد زندگی میکند .

**************

امیر کامیار عزیز جایت اینجا خیلی خالیه ولی بدون که با اینکه همگی دلتنگت هستیم و من اصلا از زمان ازدواج تا حالا تورو ندیدم ولی همگی به یادت هستیم و از راه دور از طرف بابا و مامان و خواهر و برادرا تولدتو تبریک میگیم ایشالا تولد ۱۲۰ سالگیتو جشن بگیریم و به امید روزی که دوباره دیدارها تازه شود .

امیر کامیار جان تولدت مبارک

 

داداشی جون تولدت مبارک

اینم از کیک تولدت البته ببخشید که شمع پیدا نکردم روشن کنم

Image Hosting by PictureTrail.com

 هزاران بوسه از طرف بابا ، مامان و خواهر و برادرات و همه اونا که دوست دارن تقدیم به تو Image Hosting by PictureTrail.com

 

این گلهای ناقابل هم از راه دور به عنوان کادوی تولدت

Image Hosting by PictureTrail.com

اینم یک عکس از امیر کامیار عزیز برای اونایی که اومدن تولدش

Image Hosting by PictureTrail.com 

 اینم یک عکس قدیمی از امیر کامیار و پیام عزیز که دیشب رفته بودیم عروسیش

(جهت اطلاع دوستان این عکس به صورت سیاه و سفید گرفته شده وگرنه اونقدر هم قدیمی نیست نفر سمت راست امیر کامیار و سمت چپ شادوماد پیام پسرخاله آقای شوهر )

Image Hosting by PictureTrail.com

  

 اینم یک عکس از عروسی دیشب همون آقا پیام عکس بالا و آقای شوهر در تالار عروسی

 Image Hosting by PictureTrail.com

 (کامیار جان عروسی جات خیلی خالی بود و پیام به طور ویژه پای میکروفون از تو اسم برد و از گذشته ها و بچگیتون گفت و ازت تشکر کرد )

 Image Hosting by PictureTrail.com

 در پایان بازهم تولدتو  از طرف همه مخصوصا خودم و کامبیز تبریک میگم و امیدواریم همیشه شاد و سالم و موفق باشی و به امید اینکه هرچه زودتر دیدارها تازه شود .

 

از دوستان عزیزم هم ممنون که در این تولد وبلاگی همراه ما بودند . به اطلاع میرساند که عکسهای خونه جدید بالاخره آماده شد و در پست بعدی ارائه خواهد شد . فعلا خداحافظ و مواظب خودتون باشید .

 

 

+ نوشته شده در  یکشنبه ۹ تیر۱۳۸۷ساعت 22:48  توسط نیکو  |